GLKS Delta Miłoradz 1952 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Błękitni Stare Pole - Gryf 2009 Tczew 2:3
  • Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca 3:0
  • Delta Miłoradz - Kornowscy Szarża Krojanty 2:4
  • Chojniczanka 1930 II Chojnice - Orzeł Subkowy 1:1
  • Borowiak Czersk - Żuławy Nowy Dwór Gdański 3:1
  • Piaski Wąglikowice - Pomezania Malbork 2:5
  • St. Drewnica Czarni Przemysław - Jurand Lasowice Wielkie 4:2
  • Spójnia Sadlinki - Rodło Kwidzyn 1:3
  •        

Najbliższe spotkanie

Radunia StężycaDelta Miłoradz
Radunia Stężyca   Delta Miłoradz
2014-09-21, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ankiety

Jak oceniasz Stronę Klubu ?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 63, wczoraj: 249
ogółem: 240 220

statystyki szczegółowe

DANE KLUBU

 Stowarzyszenie Sportowe

Gminny-Ludowy-Klub-Sportowy

 

 DELTA


Miłoradz

         Klub powstał w 1952 roku przy Gminnym Ośrodku Sportu
Barwy klubu: Biało - Zielone

   Herb:

  
Stadion: ul. Żuławska o wymiarach 102 m x 65m.
Przebudowany ze środków UE w 2005 r.

W grudniu 2011 roku oddano do użytku boisko szkolno - treningowe (orlik)

Zarząd Klubu:

Prezes: Tadeusz Majewski

v-c Prezes: Sylwester Stachecki

Skarbnik: Krystyna Jankowska

Trener drużyny: Zenon Małek

Członek zarządu: Jan Plackowski

ADRES: ul. Żuławska 9, 82-213 Miłoradz
tel. kontaktowy 600947206

Numer Konta Klubu: 41-2030-0045-1110-0000-0040-4730

W 2004 roku powołane zostało Stowarzyszenie Sportowe Gminny Ludowy Klub Sportowy "Delta" Miłoradz.

Największe osiągnięcie:

Awans do klasy Okręgowej (V liga) .

w sezonie 2009/2010

Sponsorzy Klubu:

           

 

 

 

 

 

Ostatnie spotkanie

Delta MiłoradzKornowscy Szarża Krojanty
Delta Miłoradz 2:4 Kornowscy Szarża Krojanty
2014-09-13, 16:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Zegar

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Błękitni Stare Pole 2:3 Gryf 2009 Tczew
Grom Nowy Staw 3:0 Radunia Stężyca
Delta Miłoradz 2:4 Kornowscy Szarża Krojanty
Chojniczanka 1930 II Chojnice 1:1 Orzeł Subkowy
Borowiak Czersk 3:1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Piaski Wąglikowice 2:5 Pomezania Malbork
St. Drewnica Czarni Przemysław 4:2 Jurand Lasowice Wielkie
Spójnia Sadlinki 1:3 Rodło Kwidzyn

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Rodło Kwidzyn - Błękitni Stare Pole
Jurand Lasowice Wielkie - Spójnia Sadlinki
Pomezania Malbork - St. Drewnica Czarni Przemysław
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Piaski Wąglikowice
Orzeł Subkowy - Borowiak Czersk
Kornowscy Szarża Krojanty - Chojniczanka 1930 II Chojnice
Radunia Stężyca - Delta Miłoradz
Gryf 2009 Tczew - Grom Nowy Staw

Statystyki drużyny

Kalendarium

19

09-2014

piątek

20

09-2014

sobota

21

09-2014

niedziela

Urodziny obchodzi Tomasz Jeleń, Sto lat Biały !!!

22

09-2014

pon.

23

09-2014

wtorek

24

09-2014

środa

25

09-2014

czwartek