GLKS Delta Miłoradz 1952 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Piaski Wąglikowice - Błękitni Stare Pole 3:1
  • St. Drewnica Czarni Przemysław - Borowiak Czersk 1:1
  • Spójnia Sadlinki - Chojniczanka 1930 II Chojnice 4:0
  • Rodło Kwidzyn - Delta Miłoradz 8:0
  • Jurand Lasowice Wielkie - Grom Nowy Staw 0:3
  • Pomezania Malbork - Gryf 2009 Tczew 1:2
  • Żuławy Nowy Dwór Gdański - Radunia Stężyca 1:4
  • Orzeł Subkowy - Kornowscy Szarża Krojanty 1:2
  •        

Najbliższe spotkanie

Delta MiłoradzJurand Lasowice Wielkie
Delta Miłoradz   Jurand Lasowice Wielkie
2014-08-23, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ankiety

Jak oceniasz Stronę Klubu ?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 153, wczoraj: 231
ogółem: 232 994

statystyki szczegółowe

DANE KLUBU

 Stowarzyszenie Sportowe

Gminny-Ludowy-Klub-Sportowy

 

 DELTA


Miłoradz

         Klub powstał w 1952 roku przy Gminnym Ośrodku Sportu
Barwy klubu: Biało - Zielone

   Herb:

  
Stadion: ul. Żuławska o wymiarach 102 m x 65m.
Przebudowany ze środków UE w 2005 r.

W grudniu 2011 roku oddano do użytku boisko szkolno - treningowe (orlik)

Zarząd Klubu:

Prezes: Tadeusz Majewski

v-c Prezes: Sylwester Stachecki

Skarbnik: Krystyna Jankowska

Trener drużyny: Zenon Małek

Członek zarządu: Jan Plackowski

ADRES: ul. Żuławska 9, 82-213 Miłoradz
tel. kontaktowy 600947206

Numer Konta Klubu: 41-2030-0045-1110-0000-0040-4730

W 2004 roku powołane zostało Stowarzyszenie Sportowe Gminny Ludowy Klub Sportowy "Delta" Miłoradz.

Największe osiągnięcie:

Awans do klasy Okręgowej (V liga) .

w sezonie 2009/2010

Sponsorzy Klubu:

           

 

 

 

 

 

Ostatnie spotkanie

Rodło KwidzynDelta Miłoradz
Rodło Kwidzyn 8:0 Delta Miłoradz
2014-08-17, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Zegar

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Piaski Wąglikowice 3:1 Błękitni Stare Pole
St. Drewnica Czarni Przemysław 1:1 Borowiak Czersk
Spójnia Sadlinki 4:0 Chojniczanka 1930 II Chojnice
Rodło Kwidzyn 8:0 Delta Miłoradz
Jurand Lasowice Wielkie 0:3 Grom Nowy Staw
Pomezania Malbork 1:2 Gryf 2009 Tczew
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1:4 Radunia Stężyca
Orzeł Subkowy 1:2 Kornowscy Szarża Krojanty

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Błękitni Stare Pole - Kornowscy Szarża Krojanty
Radunia Stężyca - Orzeł Subkowy
Gryf 2009 Tczew - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Grom Nowy Staw - Pomezania Malbork
Delta Miłoradz - Jurand Lasowice Wielkie
Chojniczanka 1930 II Chojnice - Rodło Kwidzyn
Borowiak Czersk - Spójnia Sadlinki
Piaski Wąglikowice - St. Drewnica Czarni Przemysław

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

08-2014

piątek

23

08-2014

sobota

24

08-2014

niedziela

25

08-2014

pon.

26

08-2014

wtorek

27

08-2014

środa

28

08-2014

czwartek