Zła passa przerwana

• autor: pejo71, 2014-10-19 17:23

W jedenastej kolejce Delta zdobywa pewnie pierwsze ligowe punkty...

Jedenasta kolejka okazała się przełomowa dla naszej drużyny po dobrym spotkaniu Delta pokonała na własnym terenie rezerwy Chojniczanki 4:1.

Ostatni tydzień okazał się bardzo burzliwy dla naszego zespołu po dziesięciu przegranych z kolei kolejkach ligowych Zarząd oraz zespół podjął decyzję o zakończeniu współpracy z dotychczasowym trenerem p. Zenonem Małkiem rolę trenera przejął nasz rezerwowy bramkarz Maciek Kędzierski który wspomagany przez Sylwka Stacheckiego będzie prowadził drużynę przez najbliższe spotkania rundy jesiennej z możliwością przedłużenia okresu o rundę wiosenną.

Spotkanie z rezerwami Chojniczanki pokazały że dokonane zmiany dobrze wpłynęły na grę naszej drużyny po raz pierwszy od dłuższego czasu zespół zagrał bardzo ambitnie od początku do samego końca udowadniając że najważniejszym czynnikiem który wpływa na wyniki jest atmosfera panująca w szeregach drużyny.

Faktem jest że "pierwsza jaskółka nie czyni wiosny" a wygrana z niezbyt wymagającym przeciwnikiem nie świadczy o wielkim przełomie to jednak każda wygrana jest w stanie  uskrzydli zespół w dalszych zmaganiach ligowych.

Cieszą dodatkowo powroty do zespołu które z pewnością mocno wzmocnią kadrę naszej drużyny.

Powodzenia Panowie!