Aktualności

Spotkanie kontrolne nr. 2

• autor: pejo71, 2015-02-09 18:17

W drugim spotkaniu kontrolnym Delta zmierzyła się z V ligową Wisłą Steblewo...

Po raz drugi nasza drużyna może być zadowolona z wyniku spotkani, chociaż sam jego przebieg ukazał kilka niedociągnięć, nad którymi należy jeszcze sporo popracować.

W pierwszej połowie Delta stworzyła przynajmniej sześć stu procentowych sytuacji, po których mogła zdobyć bramki brakowało jednak celności i zimnej krwi czasami przeszkadzały warunki mocno za śnieżne boisko w dużej mierze przeszkadzało zawodnikom i stwarzało czasami "komiczne" sytuacje . Dopiero w 38 min po podaniu piłki przez zawodnika rywala do własnego bramkarz sędzia podyktował rzut pośredni, który silnym uderzeniem pod poprzeczkę na bramkę zamienił Tomek Chmielewicz.

W drugiej połowie nadal stroną atakującą był nasz zespół jednak mocno otwarta i ofensywna gra doprowadziła w 25 minucie do błędu, który kosztował naszą drużynę stratę bramki, co też uskrzydliło przeciwnika, który na moment rozregulował grę naszego zespołu.Dopiero wprowadzone zmiany przez Maćka pozwoliły na ustabilizowanie gry.

Ostatni kwadrans okazał się zabójczy dla Przeciwnika najpierw do bramki Wisły po zagraniu z prawej strony w 16 m z pierwszej piłki na 2:1 trafia Adam Jarosz niespełna 5 minut później popisowym uderzeniem z 18 m pod poprzeczkę podwyższył wynik na 3:1 Robert Modrzejewski w ostatniej minucie spotkania po ładnej akcji środkiem pola wynik na 4:1 ustala Tomek Chmielewicz.

Brawo dla całej ekipy widać, że wszystko idzie w dobrym kierunku.