piątek

Aktualności

Kolejka nr.17

• autor: pejo71, 2015-03-30 21:10

W trudnych warunkach na trudnym terenie Delta remisuje z Jurandem w spotkaniu drugiej kolejki rundy rewanżowej 1:1...

Pierwszą połowę Delta rozpoczęła podobnie jak w spotkaniu z Rodłem mocno cofnięta na własnej połowie pozwoliła Jurandowi prowadzić grę sama zaś szukała szczęścia w możliwości wyprowadzenia kontry. Taktyka sprawdziła się jednak tym razem nie do końca. Częsta gra Juranda na połowie naszej drużyny dały efekt bramkowy w 19 min niepewną interwencję Dominika wykorzystał zawodnik gospodarzy i strzałem z 5 m dał prowadzenie Jurandowi. Prowadzenie jeszcze bardziej uskrzydliło naszego przeciwnika jednak Delta do końca pierwszej połowy dobrze broniła dojścia do swojej bramki.

Drugą połowę lepiej rozpoczął nasz zespół już pierwsza akcji po rozpoczęci stworzyła zagrożenie pod bramką Juranda niespełna 3 min później Delta wykonuje rzut wolny piłkę z 30 m w światło bramki posyła Czarek Kossarzecki piłka odbita od poprzeczki trafia na 15 m pod nogi Tomka Chmielewicz, który nie marnuje okazji i doprowadza do wyrównania. W 55 min mogło być 2:1 dla Delty po faulu w polu karnym na Mateuszu Pogorzelski sędzia dyktuje rzut karny dla naszej drużyny niestety piłka po strzale Czarka Kossarzeckiego trafia w słupek.

Do końca drugiej połowy Delta nadal była drużyną, która prowadziła grę jednak nie zmieniło to już wyniku spotkania.

Z przebiegu całego spotkania, które nie należało do porywających wynik remisowy jest wynikiem jak najbardziej sprawiedliwym.

Po dwóch spotkaniach widać, że konieczna jest zmiana taktyki, która nie do końca się sprawdza tym bardziej, że przejście do bardziej ofensywnej gry przez nasz zespół daje efekty bramkowe.

Powodzenie Panowie w kolejnych spotkaniach.