czwartek

Aktualności

Kolejka nr. 18

• autor: pejo71, 2015-04-06 20:43

W derbowym pojedynku pomiędzy Deltą a Pomezanią o zwycięstwie zadecydowała jedna bramka...

Spotkanie z Pomezanią Delta rozpoczęła bardzo "fatalnie" już w drugiej minucie po nie udanej akcji naszej drużyny goście wyprowadzają szybką kontrę zaskoczona obrona przepuszcza akcję, która daje prowadzenie Pomezanii. Kolejne minuty nadal przebiegają pod dyktando gości, którzy za sprawą między innymi warunków pogodowych często prowadzą grę w połowie naszej drużyny taki obraz gry przekłada się na częste egzekwowanie rzutów rożnych przez przeciwnika jednak bez kolejnych rezultatów bramkowych. Delta w przebiegu pierwszej połowy nie wykorzystuje trzech dobrze wypracowanych sytuacji na strzelenie bramki kontaktowej i tym samym pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:1.

W drugiej połowie obraz gry znacząco się zmienił tym razem stroną atakującą był nasz zespół, który często atakował bramkę przeciwnika niestety jednak na nieszczęście naszej drużyny dobrze radziła sobie obrona gości przy udziale swojego golkipera. W 70 min szanse Delty na zmianę rezultatu znacznie wzrosły za drugą żółtą kartkę a w rezultacie czerwoną boisko opuścił zawodnik Pomezanii. Niestety pomimo starań i kilku celnych strzałów gościom udało się utrzymać korzystny dla nich wynik.

Po mimo przegranej było to dobre spotkanie w wykonaniu naszej drużyny. Przed rozpoczęciem mało kto wierzył, że nasz zespół będzie w stanie podjąć walkę jak się w trakcie okazało był bliski uzyskania pozytywnego wyniku.

Brawo Panowie wszystko idzie w dobrym kierunku.